לעוף על יוגה

תגלי איך אפשר ליצור הכנסה קבוע ויציבה משיעורי יוגה יחד עם הרגשה של מימוש עצמי וכיף

אתר SiRA הוא פלטופורמה חינוכית המאפשרת לך למלא את שיעורי היוגה שלך, להגדיל הכנסה ולהביא יציבות לעסק שלך. בעזרת הגישה החינוכית של SiRA את יכולה להתחיל ללמד את השיעור הראשון של FlYoga תוך חצי שעה.

FlYoga לילדים היא יוגה באוויר מותאמת לילדים. היא משלבת תרגילי יוגה, מתיחות, כח, תנועה, עם הערסל באוויר, יחד עם דמיון מהטבע ומעולם החי. הילדים פשוט עפים על FlYoga Kids.

אם את מורה ליוגה או לפילאטיס שנלחמת כל פעם מחדש בלנסות למלא את השיעורים, אם התלמידים שלך לא מתמידים ואם את מתקשה להתפרנס משיעורי יוגה או פילאטיס תקראי את הסיפור שלי ותגלי איך אפשר ליצור הכנסה קבוע ויציבה משיעורי יוגה יחד עם הרגשה של מימוש עצמי וכיף

איך התחלתי?

בשנת 2009, כשפתחתי את סטודיו שלי ליוגה, החלטתי להתמקד בעיקר ביוגה לילדים. החלטה זו הייתה מונעת על ידי אמונה שלי בערך שיוגה יכול להביא לילדים במהלך ילדותם ובהמשך חייהם. גם בתקופה הזו הילדים שלי תאומים היו בגיל שכבר אפשר היה להתחיל להעביר להם את יסודות היוגה. אבל לא פחות חשוב בפרדס חנה-כרכור שבה אני גרה, יש עשרות מורים ליוגה שמלמדים סוגי יוגה שונים, ולכן ניסיתי למצוא לעצמי נישה.

הקושי שנתקלתי בו

אני מאמינה מאוד שיוגה מביאה המון יתרונות לילדים כמו חיזוק השרירים, שיפור יציבה וכמובן יכולת להירגע, אבל מהר מאוד גיליתי שקשה לילדים להיות מרוכזים בשיעור יוגה במשך 45 דקות. גיליתי גם שלהורים יש לא מעט סטיגמות לגבי יוגה ורובם לא חושבים שזה יכול להתאים לילדים ולכן לא מוכנית להביא אותם לנסות את החוג. במשך תקופה ארוכה, כמו הרבה מורי יוגה, עבדתי קשה כדי להביא את הילדים לשיעורים, אבל לא באמת יכולתי להגיד שאני מתפרנסת בכבוד מלהעביר שיעורי יוגה.

זה עבד בשבילי וזה יכול לעבוד גם בשבילך!

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/222314877" width="640" height="360" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe> <p>

ההצלחה של יוגה באוויר לילדים FlYoga Kids

יום אחד ראיתי באינטרנט סרטון על יוגה בערסלים. הרגשתי שזה ממש מדליק ואני חייבת לנסות. עברתי הדרכה למורים של יוגה באוויר. ככה התחילה האהבה שלי לFlYoga. החלטה לשלב יוגה באוויר בשיעורי יוגה לילדים הייתה מאוד טבעית. התחלתי עם סדנא, אבל עדיין לא היה לי ברור איך אפשר להעביר את אותם מספר התרגילים שלמדתי בקורס מורים במשך שנה שלמה עבור חוג שנתי לילדים.  

לקחתי את הידע שלי על יוגה תרפיה, יוגה לילדים, שילבתי אותם עם הערסל והתחלתי לבנות תוכנית שנתית לחוג FlYoga Kids. FlYoga Kids משלבת בין תרגילי יוגה המפעילים והמאזנים את הגוף לבין תרגילים בערסל ההופכים את הפעילות לכיף שלא נגמר שגם ילדים ומבוגרים אוהבים. והשיעורים שלי התחילו להתמלא. במהלך השנים ראיתי מה עובד יותר טוב ומה פחות והתוכנית המקורית עברה הרבה שינויים. היום אני מעבירה חוג FlYoga Kids & Teens & Adults על סמך תוכנית שנתית למתחילים ומתקדמים (כן, יש ילדים שממשיכים בחוג במשך 3 שנים) וגם מעבירה שיעורים להורים וילדים, סדנאות לחגים ומסיבות ימי הולדת FlYoga Party.

ילדים מגיעים לשיעורים ואינם רוצים לעזוב והמבוגרים מבקשים ממני לפתוח עוד שיעורים. המאבק שהתמודדתי עם ההוראה של היוגה המסורתית לילדים נעלם כאשר התחלתי ללמד FlYoga. כרגע יש  לי 3 שיעורים מלאים של ילדים ושל מבוגרים כל יום ובנוסף סדנאות הורים וילדים וכל מיני מסיבות.

היום אני יכולה להגיד בביטחון שאני מתפרנסת מהדרכת יוגה בכבוד.

תוכנית FlYoga

בעקבות ההצלחה של תוכנית FlYoga Kids, התחלתי לקבל בקשות רבות ממורי יוגה שונים להעביר קורס להכשרת מורים, וכן בקשות מאנשים שרצו לעשות את התרגילים בבית, לבד או עם ילדיהם. בגלל זה אני ובעלי סמיון, החלטנו לעשות את התוכנית נגישה באתר האינטרנט שלנו למורי יוגה בכל העולםזה עבד בשבילי וזה יכול לעבוד גם בשבילך!

אז תרשמי לגמרי בחינם ותוכלי לקבל גישה לכל מה שנדרש כדי להתחיל להעביר שיעור FlYoga Kids. לאחר הרשמה תקבלו גישה ל:

מעל 40 סרטנים חינמיים שמסברים את תרגילים צעד אחר צעד

מערכי שיעור חינמיים עם איורים

עדכונים, רצפים חדשים ועוד על יוגה באוויר

למה FlYoga Kids?

  • קבוצות מלאות – הילדים עפים על FlYoga. לאחר שיעור ניסיון רוב הילדים לא מוכנים לוותר על החוג.
  • יציבות – החוג הוא שנתי משלמים עליו שנתית.
  • עבודה עם משמעות – אפשרות להקנות ערכים ועקרונות של יוגה לילדים   
[woocommerce_simple_registration]<!-- [et_pb_line_break_holder] -->

 על ידי לחיצה על ‘הירשם’, אתה מסכים לתנאים ולמדיניות הפרטיות  של האתר

מה הלקוחות שלנו חושבים על חוג FlYoga Kids

זה עבד בשבילי וזה יכול לעבוד גם בשבילך!